Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Orzeł Wałcz 4:0 (4:0)

Kolejną sparingową wygraną zanotował zespół rezerw Chojniczanki. Nasza druga drużyna ograła Orła Wałcz 4:0. Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Dwa trafienia zaliczył Marcin Trojanowski, a po jednej bramce dołożył Bartłomiej Gajda i Karol Szopiński z rzutu karnego.

SPARING NR 2 (CHOJNICE): CHOJNICZANKA II – ORZEŁ WAŁCZ 4:0 (4:0)
Bramki: 2 – Marcin Trojanowski, 1 – Bartłomiej Gajda, Karol Szopiński

CHOJNICZANKA II: Lewandowski – Szopiński (46′ Krzyżanowski), Andrzejewski, Gajda (46′ Madej), Kołtonowski – zawodnik testowany (46′ Raburski), Cegiełka, Galikowski (46′ Boniecki), Remiszka (46′ Zimnicki) – Czerwiński (46′ Grabowski), Trojanowski (46′ Sztuka)

Następne sparingi drużyny trenera Tomasza Pozorskiego już w przyszłym tygodniu. W środę 3 lutego o godzinie 19:00 z Meteorem Pinczyn, a w sobotę 6 lutego o 11:00 z Wdą Lipusz. Wspomniane mecze odbędą się na Modraku.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by