Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Piast Człuchów 6:1

Wysoką wygraną odniósł drugi zespół Chojniczanki, który w swoim szóstym sparingu przed ligową wiosną pokonał Piasta Człuchów 6:1.

Pomimo wysokiej wygranej, jestem zdania, że nie zagraliśmy dobrego spotkania. Nasze założenia nie były realizowane w wystarczającym stopniu. Zaliczaliśmy dużo niepotrzebnych strat, niewystarczająco dobrze reagowaliśmy w fazach przejściowych, a nasza gra przy piłce nie była tak płynna jak byśmy sobie tego życzyli. Pod względem obrazu gry był to nasz najsłabszy mecz sparingowy. Należy jednak podkreślić, że wykonujemy ciężką pracę na treningach i skupiamy się na utrzymaniu wysokiej intensywności, w związku z czym nawet wtorkowy trening nie był w żadnym stopniu podporządkowany pod środowy mecz. Cieszy nas z pewnością gra naszych zawodników z Akademii z roczników 2007 i 2008, którzy dostają swoje szanse gry w meczach kontrolnych. Należy również pochwalić doświadczonych zawodników, którzy podczas zajęć oraz meczów bardzo pomagają w adaptacji młodszych kolegów – komentuje trener Tomasz Fojut.

SPARING NR 6: CHOJNICZANKA II – PIAST CZŁUCHÓW 6:1
2 – Filip Mosek, 1 -Marcin Trojanowski, Jakub Chudziak, Oskar Klessa, Igor Galiński

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak (Dawid Lic) – Mateusz Kołtonowski, Oskar Klessa (Miłosz Detmer), Rafał Majtyka (Szymon Kornatowski), Adam Wróblewski – Kacper Madej (Paweł Szapiel), Jakub Żywicki (Mateusz Kaczmarek), Marcin Trojanowski (Filip Spirka), Jakub Chudziak (Filip Mosek), Filip Lemańczyk (Adam Dobek) – Igor Galiński

Proudly made by