Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Pogoń Lębork 5:1 (2:0)

Nasza druga drużyna rozgromiła w niedzielę Pogoń Lębork 5:1 w meczu 6. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Popis kapitana Marcina Trojanowskiego, który zdobył cztery bramki. Piątego gola dołożył Szymon Emche.

 

Jako drużyna zaczęliśmy wykorzystywać stwarzane przez nas sytuacje. Dzisiaj świetną skutecznością popisał się nasz kapitan, jednak należy pamiętać, że cała drużyna od kilku tygodni ciężko pracuje nad tym żeby poprawić efektywność w fazie finalizacji. Mimo wszystko, należy teraz na chłodno przeanalizować cały mecz, w tym straconą bramkę i być świadomym, że ciągle mamy nad czym pracować i chcemy wskakiwać na wyższe obroty z każdym tygodniem – komentował po meczu trener Piotr Ciołkowski.

6. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – POGOŃ LĘBORK 5:1 (2:0)
1:0 – Marcin Trojanowski (7')
2:0 – Marcin Trojanowski (45')
3:0 – Marcin Trojanowski (57')
3:1 – Łukasz Kwaśnik (71')
4:1 – Marcin Trojanowski (75')
5:1 – Szymon Emche (84')

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Paweł Czajkowski, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz – Mateusz Kołtonowski (46' Szymon Zimnicki), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Tomaszewski (46' Krystian Ryfa), Kacper Madej (65' Kacper Sztuka), Szymon Emche (85' Rafał Majtyka) – Marcin Trojanowski, Jeremiasz Grela (60' Czesław Raburski)

Proudly made by