Rezerwy: Chojniczanka II – Pogoń Lębork

Rezerwy Chojniczanki po raz drugi w sezonie pokonały Pogoń Lębork. Podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego wygrali 1:0 po bramce Oskara Nowaka w 45 minucie spotkania.

To drugi mecz naszej drugiej drużyny w grupie mistrzowskiej IV Ligi RWS Investment Group. Jak na razie zdobycz punktowa Chojniczanki II w tej fazie sezonu wynosi cztery punkty i był to także drugi mecz na zero z tyłu. Po tej wygranej rezerwy awansowały na ósmą pozycję w tabeli wyprzedzając m.in. właśnie zespół z Lęborka.

23. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – POGOŃ LĘBORK 1:0
1:0 – Oskar Nowak (45′)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Karol Szopiński, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz, Oskar Nowak (70′ Szymon Zimnicki) – Michał Sacharuk (66′ Czesław Raburski), Rafał Majtyka, Szymon Galikowski (75′ Kacper Boniecki), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Remiszka (88′ Kacper Madej) – Jakub Ryś (60′ Mateusz Kołtonowski).