Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Pomezania Malbork 0:4 (0:2)

Porażką 0:4 zakończył się mecz rezerw Chojniczanki z Pomezanią Malbork w ramach 31. kolejki pomorskiej IV Ligi. Po dwa gole w tym meczu zdobyli Robert Wesołowski i Konrad Nędza.

Wynik spotkania zamazuje obraz gry. Tak czasami w piłce bywa. Trzeba przyznać, że zespół z Malborka był od nas lepszy. Szczególnie w pierwszej połowie, gdzie mieliśmy problemy z budowaniem gry. W drugiej połowie pokazaliśmy charakter, to my zdominowaliśmy rywala i mieliśmy swoje sytuacje bramkowe. Jednak brakuje nam jeszcze finalizacji. Porażka na pewno nas boli, cieszą natomiast kolejne debiuty i ogrywanie młodych zawodników na poziomie piłki seniorskiej – komentuje trener Michał Wirkus.

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Maciej Kiełkucki, Jędrzej Osowski, Rafał Majtyka, Mateusz Kołtonowski – Filip Pawlak, Maksymilian Boczek (75′ Tomasz Lipiński), Jakub Żywicki (82′ Szymon Kornatowski), Szymon Zimnicki (75′ Karol Kowalik), Fabian Gawroński (65′ Paweł Szapiel), Jeremiasz Grela

Rezerwy Chojniczanki zajmują 4 pozycję w rozgrywkach IV Ligi RWS Investment Group. W następnej kolejce, żółto-biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Gromem Nowy Staw.

Proudly made by