Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Powiśle Dzierzgoń 2:0 (1:0)

Drugi zespół pokonał Powiśle Dzierzgoń 2:0 po golach Antoniego Prałata i Marcina Trojanowskiego. To już jedenaste ligowe zwycięstwo z rzędu. Rezerwy Chojniczanki wciąż nie straciły punktu w bieżącym sezonie pomorskiej IV Ligi.

Za nami mecz bez historii. Byliśmy w posiadaniu piłki od pierwszej do ostatniej minuty. Widać było w zespole chęć dominacji i zdobywania bramek. Dzisiaj to nam jednak troszkę kulało i zbyt mało sytuacji sobie stwarzaliśmy. Liczyliśmy na bardziej okazałe zwycięstwo – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

11. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – POWIŚLE DZIERZGOŃ 2:0 (1:0)
1:0 – Antoni Prałat (43′ – asysta: Marcin Trojanowski)
2:0 – Marcin Trojanowski (84′ – z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA II: Bartosz Neugebauer – Maciej Białczyk, Sebastian Golak, Jędrzej Osowski (46′ Filip Pawlak) – Szymon Stróżyński, Rafał Majtyka, Szymon Galikowski (46′ Kacper Korczyc), Szymon Zimnicki (60′ Czesław Raburski) – Marcin Trojanowski, Jeremiasz Grela (46′ Mateusz Koniuszy), Antoni Prałat (46′ Konrad Formela)

Proudly made by