Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Rawys Raciąż 13:0 (FOTO)

Rezerwy Chojniczanki w minioną niedzielę rozegrały pierwszy mecz sparingowy w trakcie przygotowań do rundy wiosennej w pomorskiej IV Lidze. Podopieczni trenera Tomasza Fojuta pokonali 13:0 zespół z bydgoskiej Klasy Okręgowej – Rawys Raciąż.

Początek spotkania był nerwowy, podejmowaliśmy przez to wiele złych decyzji. Pomimo wysokiej wygranej uważam, że nasza gra powinna wyglądać dużo lepiej. Oczywiście było też sporo pozytywnych akcentów między innymi gra poszczególnych zawodników mogła napawać optymizmem. Nasza praca na treningu wygląda obiecująco widać zaangażowanie u zawodników i to jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy skupieni na pracy i liczę na to, że z tygodnia na tydzień nasza postawa na boisku będzie wyglądała co raz lepiej – komentował Tomasz Fojut, trener drużyny rezerw.

SPARING NR 1: CHOJNICZANKA II – RAWYS RACIĄŻ 13:0
1:0 – Filip Mosek (asysta: Piotr Giel)
2:0 – Jakub Żywicki (asysta: Jakub Chudziak)
3:0 – Filip Mosek (asysta: Piotr Giel)
4:0 – Adam Wróblewski (asysta: Dominik Majer)
5:0 – Marcin Trojanowski (z rzutu karnego)
6:0 – Igor Galiński
7:0 – Marcin Trojanowski (z rzutu karnego)
8:0 – Igor Galiński (asysta: Miłosz Detmer)
9:0 – Jakub Romanik (asysta: Igor Galiński)
10:0 – Adam Wróblewski (asysta: Filip Mosek)
11:0 – Jakub Żywicki
12:0 – Filip Mosek
13:0 – Filip Lemańczyk (asysta: Igor Galiński)

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak – Miłosz Detmer, Rafał Majtyka, Kacper Madej, Filip Lemańczyk – Jakub Żywicki, Jakub Romanik, Marcin Trojanowski – Filip Mosek, Piotr Giel, Jakub Chudziak
II połowa: Jakub Lepak – Mateusz Kołtonowski, Rafał Majtyka (65′ Miłosz Detmer), Szymon Kornatowski, Adam Wróblewski – Kacper Madej, Jakub Chudziak (65′ Filip Lemańczyk), Jakub Romanik (65′ Jakub Żywicki) – Marcin Trojanowski (70′ Filip Mosek), Piotr Giel (65′ Igor Galiński), Domink Majer

Następny sparing rezerw zostanie rozegrany w sobotę 20 stycznia. O godzinie 11:00 na boisku Modrak, nasz drugi zespół zmierzy się z Kolejarzem Chojnice.

Proudly made by