Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Sparta Sycewice 0:0

Rezerwy Chojniczanki zremisowały bezbramkowo ze Spartą Sycewice w meczu 15. kolejki pomorskiej IV Ligi. Po tej serii gier, nasz drugi zespół plasuje się na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli.

– Od początku spotkania drużyna była mocno skoncentrowana, co przełożyło się na kontrolę meczu.
W działaniach obronnych funkcjonowaliśmy na odpowiednim poziomie, co przełożyło się na niskie zagrożenie pod naszą bramką. Szkoda niewykorzystanej sytuacji w postaci niestrzelonego rzutu karnego. Wkładając tyle sił i zaangażowania w to spotkanie drużyna zasługiwała na zwycięstwo
– komentował po meczu asystent trenera, Dawid Domeracki.

15. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – SPARTA SYCEWICE 0:0

CHOJNICZANKA II: Sebastian Szabłowski – Oskar Klessa, Szymon Kornatowski (82’ Paweł Szapiel), Jakub Romanik, Mateusz Meyer, Maciej Zagraba (31’ Jakub Żywicki), Maciej Kiełkucki (70’ Miłosz Detmer), Mateusz Kołtonowski, Dominik Banach (65’ Jakub Chudziak), Kacper Korczyc, Marcin Trojanowski (82’ Kacper Madej)

Proudly made by