Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Start Miastko 4:0 (2:0)

Piąta wygrana rezerw Chojniczanki w sezonie 2023/24. Podopieczni trenera Michała Wirkusa pokonali Start Miastko 4:0. Na listę strzelców wpisali się Jakub Romanik, Rafał Majtyka, Marcin Trojanowski i Kacper Madej. Nasza druga drużyna jest wiceliderem rozgrywek pomorskiej IV Ligi.

Zwycięstwo, które bardzo cieszy w aspekcie osiągniętego wyniku. Natomiast jeszcze bardziej możemy być zadowoleni z działań taktycznych, które zawodnicy realizowali, zwłaszcza w drugiej połowie meczu. Należy pochwalić całą drużynę, za to iż bez względu na wynik i minutę spotkania cały czas dążyliśmy do zdobycia kolejnych bramek – komentuje trener Michał Wirkus.

6. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – START MIASTKO 4:0 (2:0)
1:0 – Jakub Romanik (15′)
2:0 – Rafał Majtyka (29′)
3:0 – Marcin Trojanowski (66′)
4:0 – Kacper Madej (90′)

CHOJNICZANKA II: Dawid Lic – Oskar Klessa, Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski, Maciej Zagraba (42′ Mateusz Kaczmarek), Jakub Romanik (65′ Paweł Szapiel), Filip Pawlak, Adam Wróblewski (58′ Jakub Chudziak), Jakub Żywicki (80′ Mateusz Kołtonowski), Mateusz Meyer, Marcin Trojanowski (68′ Kacper Madej)

Proudly made by