Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Supra Kwidzyn 1:3 (0:1)

Pierwsza strata punktów rezerw Chojniczanki w bieżącym sezonie. Nasz drugi zespół przegrał z beniaminkiem, Suprą Kwidzyn 1:3. Jedynego gola dla rezerw zdobył Marcin Trojanowski.

W pierwszych 15 minutach nasz zespół powinien zdobyć 2-3 bramki. Wówczas zmienił by się zdecydowanie obraz spotkania. Niestety tak się nie stało. Zespół Supry cofnął się bardzo nisko i czekał na nasze błędy. Zakładaliśmy iż przeciwnik może zagrozić nam tylko w momencie posiadania piłki przez nasz zespół, czyli w momencie budowania gry na połowie przeciwnika.  Jako zespół funkcjonowaliśmy dobrze, błędy indywidualne pozwoliły zespołowi gości strzelić nam bramki. Pomimo utraty bramki, mieliśmy swoje szanse i powinniśmy ten mecz wygrać. Dostaliśmy lekcje z której musimy wyciągnąć wnioski. Na pewno nie zmienimy zasad jakie funkcjonują w naszym zespole – komentował trener Michał Wirkus.

4. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – SUPRA KWIDZYN 1:3 (0:1)
0:1 – Mateusz Pietrzyk (13′)
1:1 – Marcin Trojanowski (57′)
1:2 – Dariusz Staniaszek (68′)
1:3 – Mateusz Górka (89′)

CHOJNICZANKA II: Dawid Lic – Oskar Klessa, Rafał Majtyka, Andrias Edmundsson, Szymon Kornatowski (46′ Adam Wróblewski), Maciej Zagraba, Mateusz Meyer, Konrad Formela (49′ Kacper Madej), Mateusz Kaczmarek (46′ Miłosz Detmer), Jakub Żywicki (78′ Jakub Romanik), Marcin Trojanowski (78′ Mateusz Kołtonowski)

W następnej kolejce nasza druga drużyna zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Władysławowo (sobota, 15:00)

Proudly made by