Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Wierzyca Pelplin 1:2 (0:1)

W pierwszej wiosennej kolejce w rozgrywkach IV Ligi RWS Investment Group rezerwy Chojniczanki przegrały z Wierzycą Pelplin 2:1. Jedyną bramkę dla żółto-biało-czerwonych zdobył Czesław Raburski.

18. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – WIERZYCA PELPLIN 1:2 (0:1)
Gol dla rezerw: Czesław Raburski (80′)

CHOJNICZANKA II: Banach – Szopiński, Gajda, Majtyka, Kołtonowski – Remiszka, Marszałkiewicz (46′ Galikowski), Madej (75′ Czerwiński), Krzyżanowski (60′ Raburski) – Ryś (75′ Grabowski), Schopinski (60′ Boniecki).

Od 40 minuty Chojniczanka II grała w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce Karola Szopińskiego.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Pozorskiego:
Byliśmy na to spotkanie bardzo zmotywowani, długo czekaliśmy żeby rozegrać mecz o stawkę. Bramka stracona w 5 minucie po rzucie rożnym, które są ostatnio naszym przekleństwem, wprowadziła w poczynania moich młodych zawodników sporo niecierpliwości i co za tym idzie niedokładności. Bardzo długo posiadaliśmy piłkę, lecz nic z tego nie wynikało. Brakowało zdecydowania i konkretów w fazie finalizacji ataku. Momentami mogło to wyglądać tak, jakbyśmy nie mieli pomysłu na grę przeciwko dobrze współpracującej podczas obrony drużynie Wierzycy. Kiedy wydawało się, że zaczynamy osiągać w naszych atakach dużą płynność, otrzymaliśmy czerwoną kartkę. Musiałem prze reorganizować zespół, a efektem tego były sytuacje bramkowe, które tworzyliśmy w drugiej połowie. Kiedy wydawało się, że wróciliśmy do gry, zespół gości zdobył drugą bramkę. Uważam jednak, że pokazaliśmy charakter i jakość naszych rezerwowych dalej grając naszą grę i zdobywając bramkę honorową. Gratuluję zespołowi gości zwycięstwa, tym bardziej, że jest to nasza pierwsza porażka od połowy września. Jestem przekonany, że czas będzie działał na korzyść mojego zespołu. Każda rewolucja pochłania ofiary. Sądzę, że dziś taką ofiarą była porażka, na której postanowiliśmy budować nasz nowy zespół.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by