Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Wierzyca Pelplin 1:1 (0:0)

W Wielką Sobotę drużyna rezerw Chojniczanki zmierzyła się z Wierzycą Pelplin. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Jedynego gola dla drugiego zespołu Chluby Grodu Tura zdobył Mateusz Bartosiak po asyście Marcina Trojanowskiego.

Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku i gry. Ten mecz przegraliśmy w głowach. Zabrakło dzisiaj zaangażowania. Umknęło nam przed tym meczem przygotowanie mentalne. Do takich spotkań nie możemy dopuszczać. W drugiej połowie podjęliśmy już walkę. W przerwie porozmawialiśmy o tym w szatni i ta druga część gry już się różniła. Nie było to jeszcze to, co należy wymagać od Chojniczanki. Przed meczem mówiłem drużynie na odprawie, że gdybyśmy zebrali punkty z rundy wiosennej, to drużyna Wierzycy byłby w pierwszej trójce. Nie można tego zespołu lekceważyć. Został przemeblowany i naprawdę chce się w tej lidze utrzymać – mówił po meczu trener Michał Wirkus.

25. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – WIERZYCA PELPLIN 1:1 (0:0)
0:1 – Hieronim Gierszewski (61′)
1:1 – Mateusz Bartosiak (70′)

CHOJNICZANKA II: Damian Primel – Maciej Kiełkucki (63′ Mateusz Kołtonowski), Damian Byrtek, Mateusz Bartosiak, Kacper Kasperowicz (45′ Jędrzej Osowski) – Czesław Raburski, Bartłomiej Kalinkowski, Filip Pawlak, Kamil Mazek – Jeremiasz Grela (58′ Fabian Gawroński), Marcin Trojanowski

W tabeli pomorskiej IV Ligi, żołto-biało-czerwoni zajmują trzecią pozycję.

Proudly made by