Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Wierzyca Pelplin 4:0

Rezerwy Chojniczanki odniosły jedenastą wygraną w sezonie. Nasza druga drużyna pokonała w niedzielę Wierzycę Pelplin 4:0 po bramkach Mateusza Remiszki, Filipa Grabowskiego, Jakuba Rysia i Czesława Raburskiego. Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie.

8. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP – GRUPA MISTRZOWSKA: CHOJNICZANKA II – WIERZYCA PELPLIN 4:0
1:0 – Mateusz Remiszka
2:0 – Filip Grabowski
3:0 – Jakub Ryś
4:0 – Czesław Raburski

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach – Rafał Majtyka, Kacper Kasperowicz, Mateusz Kołtonowski – Marcin Kurs (46′ Szymon Zimnicki), Szymon Galikowski (65′ Kacper Boniecki), Michał Marszałkiewicz (75′ Jakub Gąsiorowski), Mateusz Remiszka, Czesław Raburski – Jakub Ryś (46′ Kacper Sztuka), Filip Grabowski (46′ Kacper Madej)

Po tym spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego awansowali na piątą pozycję w tabeli IV Ligi RWS Investment Group. Ostatni mecz w sezonie rezerwy zagrają we wtorek 22 czerwca o godzinie 18:00. Chojniczanka II zmierzy się wtedy na wyjeździe z Gedanią Gdańsk.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by