Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Wikęd Luzino 1:1

Podziałem punktów zakończył się mecz na szczycie pomorskiej IV Ligi. Rezerwy Chojniczanki zremisowały z Wikędem Luzino 1:1. Gola dla naszej drugiej drużyny zdobył Rafał Majtyka.

Kilka zdań o meczu można powiedzieć o pierwszej połowie, bo w drugiej połowie widoczność nie umożliwiała za bardzo gry w piłkę. Cieszę się, że wróciliśmy do gry, po szybko straconej bramce. W meczu z wymagającym przeciwnikiem wydaje mi się, że remis trzeba ocenić jako sprawiedliwy. Widać było lekki ciężar tego meczu u naszych chłopaków i u gości. Widać było, że oba zespoły były skoncentrowane na tym, żeby nie popełnić zbyt wielu błędów. Stąd też ten mecz nie był zbyt otwarty – komentował trener Piotr Kieruzel.

15. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – WIKĘD LUZINO 1:1
0:1 – Rafał Siemaszko (2′)
1:1 – Rafał Majtyka (32′ – asysta: Antoni Prałat)

CHOJNICZANKA II: Bartosz Neugebauer – Sebastian Golak, Wojciech Błyszko, Maciej Białczyk – Czesław Raburski, Rafał Majtyka, Konrad Formela (68′ Szymon Galikowski), Adam Stefański, Szymon Stróżyński – Antoni Prałat (68′ Kacper Korczyc), Jeremiasz Grela (61′ Mateusz Koniuszy)

W tabeli IV Ligi czołówka pozostała więc bez zmian. Liderem jest zespół z Luzina, który ma trzy punkty przewagi nad rezerwami Chojniczanki, ale ma również jeden rozegrany mecz więcej.

YouTube player
Proudly made by