Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Czarni Pruszcz Gdański – Chojniczanka II 1:1

Rezerwy Chojniczanki zremisowały z Czarnymi Pruszcz Gdański 1:1 w meczu 9. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Piotra Ciołkowskiego zdobył Marcin Trojanowski po podaniu Jeremiasza Greli.

 

Mimo bardzo trudnego terenu, udało nam się przywieźć jeden punkt. Zarówno zawodnicy jak i sztab czują ogromny niedosyt, jednak szanujemy ten remis i skupiamy się na poprawie elementów które w kolejnych meczach dadzą nam komplet oczek – komentował po meczu szkoleniowiec naszej drugiej drużyny.

10. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI – CHOJNICZANKA II 1:1
1:0 – (28')
1:1 – Marcin Trojanowski (38')

Chojniczanka II zagrała w składzie: Banach – Osowski, Gajda, Ryfa – Kołtonowski (74' Zimnicki), Tomaszewski, Trojanowski, Madej (68' Sztuka), Galikowski, Orlik – Grela (68' Raburski)
Proudly made by