Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Czarni Pruszcz Gdański – Chojniczanka II 2:0 (1:0)

Drużyna rezerw Chojniczanki wróciła z Pruszcza Gdańskiego bez punktów. Nasz drugi zespół przegrał z Czarnymi 0:2. To druga porażka „dwójki” w bieżącym sezonie pomorskiej IV Ligi.

Mecz, który pokazał nam że samo utrzymywanie się przy piłce nie jest kluczem do zwyciężania. Mimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki, nie przełożyło się to na stwarzane sytuacje. Byliśmy bezzębni, nie potrafiliśmy wykorzystać przestrzeni za plecami rywala. Przeciwnik za to okazał się bardzo skuteczny, wykorzystał dwie z trzech stworzonych przez siebie sytuacji, choć przyznać trzeba że znacznie ułatwiliśmy sprawę, popełniając błędy indywidualne – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

16. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI – CHOJNICZANKA II 2:0 (1:0)
1:0 – Igor Michalski (14′)
2:0 – Marek Jaryczewski (79′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Tomasz Lipiński (46′ Kacper Sztuka), Rafał Majtyka, Jędrzej Osowski – Czesław Raburski (82′ Filip Pawlak), Adam Stefański, Szymon Galikowski (60′ Kacper Korczyc), Mateusz Kołtonowski – Konrad Formela – Antoni Prałat, Mateusz Koniuszy

Proudly made by