Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Dawid Domeracki asystentem trenera w drugim zespole

Trener Dawid Domeracki dołącza do sztabu drugiego zespołu Chojniczanki. W drużynie rezerw będzie pełnił funkcję asystenta trenera, zastępując na tym stanowisku Tomasza Orłowskiego.

Dawid Domeracki już od paru sezonów jest związany z Akademią Chojniczanki. W ostatnim czasie prowadził drużyny z roczników 2012 i 2008. Na swoim koncie ma już wywalczony awans do I Ligi wojewódzkiej. W tym czasie postawił również kolejny krok na swojej zawodowej ścieżce, sięgając po dyplom UEFA B. Od sezonu 2023/24 będzie pracował razem z trenerem Michałem Wirkusem w czwartoligowych rezerwach Chojniczanki.

Z tego miejsca pragniemy również podziękować trenerowi Tomaszowi Orłowskiemu za zaangażowanie i pracę na rzecz rozwoju naszej drugiej drużyny.

Proudly made by