[REZERWY] Dominik Lemka dołącza do Chluby Grodu Tura

19-letni Dominik Lemka podpisał kontrakt z Chojniczanką i od nadchodzącego sezonu 2024/2025 IV Ligi Pomorskiej będzie bronić Żółto-Biało-Czerwonych barw.

Wychowanek KP Starogard od sezonu 2018 związany z Lechią Gdańsk, gdzie przez ostatnie lata trenował pod okiem trenerów Marka Zieńczuka i Macieja Meggera. Pod wodzą tego ostatniego w czerwcu świętował wraz z drużyną awans do Centralnej Ligi Juniorów, a sam Dominik był jedną z głównych postaci.

Dominik Lemka ma na swoim koncie również występy w IV lidze pomorskiej, gdzie w sezonie 2021/2022 zagrał w dwóch spotkaniach i strzelił bramkę. Sezon później, grając dla Lechii U19 w Centralnej Lidze Juniorów zagrał w 16 spotkaniach, w których strzelił 3 bramki.

„Cieszę się bardzo, że dołączyłem do Chojniczanki. Już nie mogę się doczekać startu sezonu i tego, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Moim celem jest udowodnienie, że jestem w stanie – dzięki swoim umiejętnościom – awansować do pierwszej drużyny” – Dominik Lemka.

Dominiku, witamy w Chojniczance!