Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Elana Toruń – Chojniczanka II 0:0

Chojniczanka II bezbramkowo zremisowała z Elaną Toruń w swoim pierwszym sparingowym meczu.

 

SPARING NR 1 (TORUŃ): ELANA TORUŃ – CHOJNICZANKA II 0:0

CHOJNICZANKA II: Lepak (70' Kowalski) – Majtyka (70' Narloch), Gajda, Osowski (46' Ryfa) – Kołtonowski, Marszałkiewicz (46' Rakowski), Madej (55' Kowalik), Remiszka (46' Galikowski), Gawroński (60' Pupka-Lipiński) – Sztuka (70' Grabowski), Grela

Mecz rozgrywany był na trudnym, wymagającym boisku. Z uwagi na to, cieszy, że pierwszy sparing obył się bez kontuzji i urazów. Oba zespoły od samego początku chciały grać ofensywną piłkę i utrzymywały wysokie tempo. Dlatego mimo braku bramek spotkanie było ciekawe dla widzów. Jeżeli chodzi o nasz zespół, to zależało mi na tym, aby poznać zawodników i ocenić ich umiejętności. Po raz pierwszy mieli okazję do pokazania się na pełnowymiarowym boisku. Sparing dał mi kilka odpowiedzi dotyczących tego w którym kierunku powinna iść nasza praca. Cieszy bardzo duże zaangażowanie zespołu oraz chęc realizowania zadań postawionych przed meczem – mówi trener drugiego zespołu Chojniczanki, Piotr Kieruzel.

 

Proudly made by