Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Gedania II Gdańsk – Chojniczanka II 0:4 (0:2)

Rezerwy Chojniczanki rozpoczynają nowy sezon od zwycięstwa. Podopieczni trenera Michała Wirkusa pokonali drugi zespół Gedanii Gdańsk 4:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Żywicki, a po razie – Miłosz Detmer oraz Maciej Zagraba.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Zadowoleni jesteśmy z tego jak zawodnicy realizowali założenia indywidulne oraz zespołowe. Wynik nie jest najważniejszy na tym etapie rozwoju, jednak bardzo nas cieszy. Zawodnicy rozwijają się i dziś zagrali bardzo pragmatycznie – komentował szkoleniowiec drugiej drużyny Chojniczanki.

1. KOLEJKA IV LIGA : GEDANIA II GDAŃSK – CHOJNICZANKA II 0:4 (0:2)
0:1 – Jakub Żywicki (29′ – z rzutu wolnego)
0:2 – Miłosz Detmer (36′)
0:3 – Jakub Żywicki (58′ – z rzutu wolnego)
0:4 – Maciej Zagraba (78′)

CHOJNICZANKA II: Dawid Lic – Oskar Klessa, Szymon Kornatowski, Jakub Goliński, Mateusz Meyer, Mateusz Kaczmarek, Jakub Żywicki (59′ Adam Wróblewski), Miłosz Detmer (46′ Mateusz Kołtonowski), Kacper Skonieczny (85′ Tomasz Lipiński), Maciej Zagraba, Konrad Formela (80′ Kacper Madej)

W następnej kolejce nasza druga drużyna zagra z rezerwami Arki Gdynia. Spotkanie zaplanowano na sobotę 12 sierpnia o godzinie 11:00 na boisku Modrak.

Proudly made by