Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Gedania II Gdańsk – Chojniczanka II 1:4 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki meldują się w piątej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Po raz drugi w tym sezonie druga drużyna Chluby Grodu Tura pewnie pokonała rezerwy Gedanii Gdańsk 4:1. Gole w tym spotkaniu zdobywali: Kacper Madej, Marcin Trojanowski, Jakub Żywicki i Paweł Szapiel.

Cieszę się bardzo z reakcji zespołu po ostatnim słabszym spotkaniu w naszym wykonaniu. Dzisiaj przez cały mecz dobrze biegaliśmy, realizując przy tym założenia jakie nam przyświecają w naszej codziennej pracy – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak – Szymon Kornatowski, Mateusz Kołtonowski, Rafał Majtyka, Jakub Romanik, Mateusz Meyer, Maciej Kiełkucki (73’ Oskar Klessa), Kacper Skonieczny, Jakub Żywicki (86’ Dominik Majer), Kacper Madej (62’ Adam Wróblewski), Marcin Trojanowski (79’ Paweł Szapiel)

Proudly made by