Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] GKS Kowale – Chojniczanka II 1:2

Rezerwy Chojniczanki pokonały na wyjeździe GKS Kowale 2:1 i po 8. kolejkach wciąż mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie, a autorem trafień dla naszej drugiej drużyny był Mateusz Koniuszy.

Kolejny mecz w którym byliśmy w zdecydowanym ataku pozycyjnym. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Ciężko było dobrać się do dobrze zorganizowanego przeciwnika. Po przerwie mecz delikatnie się otworzył, co paradoksalnie nie przełożyło się na bramki po żadnej ze stron. Cieszy determinacja i wola zwycięstwa oraz dobra postawa przy stałych fragmentach gry w defensywie, które przeciwnik miał nieźle opanowane. Nie zawsze uda nam się połączyć ładną dla oka grę ze skutecznością. Dziś, zwłaszcza w drugiej części meczu tej ładnej gry w naszym wykonaniu zabrakło. Dlatego cieszy skuteczność i zdobycz punktowa – komentuje Piotr Kieruzel trener Chojniczanki II.

8. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: GKS KOWALE – CHOJNICZANKA II 1:2
0:1 – Mateusz Koniuszy (23′ – asysta: Marcin Trojanowski)
1:1 – gol dla rywala
1:2 – Mateusz Koniuszy (45′ – asysta: Marcin Trojanowski)

Chojniczanka II zagrała w składzie: Sebastian Sobolewski – Kacper Madej (72’ Jędrzej Osowski), Rafał Majtyka, Maciej Białczyk – Czesław Raburski, Konrad Formela, Filip Pawlak (89’ Kacper Sztuka), Szymon Zimnicki (46’ Mateusz Kołtonowski) – Marcin Trojanowski, Mateusz Koniuszy (81’ Jeremiasz Grela), Antoni Prałat (69’ Kacper Korczyc)

Proudly made by