Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] GKS Kowale – Chojniczanka II 2:5. Rezerwy zapewniły sobie utrzymanie w IV Lidze

Rezerwy Chojniczanki zapewniły sobie utrzymanie w pomorskiej IV Lidze. Podopieczni trenera Piotra Kieruzela pokonali na wyjeździe GKS Kowale 5:2. Hattrickiem popisał się Marcin Trojanowski, a po jednym golu dołożyli Mateusz Koniuszy i Jeremiasz Grela.

 

Cały tydzień przygotowań do tego meczu poświeciliśmy dwóm aspektom. Ten piłkarski – to zmiana ustawienia na 4-3-3, oraz poprawa gry defensywnej. Jednak równie ważne było to, co zrobiliśmy poza boiskiem, aby podnieść morale po mocnym ciosie, który otrzymaliśmy w meczu z Borowiakiem. Chcieliśmy skonsolidować zespół. Ważne jest to jak drużyna zareagowała, jak w pełnej koncentracji, ze świadomością wagi meczu, który nas czeka, przepracowała tydzień. Na zdecydowany plus również to, że stracona bramka na 0-1 nie podcięła nam skrzydeł, a wyzwoliła dodatkowe siły i motywację – mówi trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

9. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP GRUPA SPADKOWA: GKS KOWALE – CHOJNICZANKA II 2:5 (0:0)
1:0 – (52')
1:1 – Marcin Trojanowski (55')
1:2 – Marcin Trojanowski (60' – z rzutu karnego)
1:3 – Mateusz Koniuszy (63')
1:4 – Marcin Trojanowski (72' – z rzutu karnego)
2:4 – (85')
2:5 – Jeremiasz Grela (90')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Czesław Raburski (75’ Szymon Zimnicki), Bartłomiej Gajda, Krystian Ryfa, Mateusz Kołtonowski – Rafał Majtyka, Michał Marszałkiewicz (85’ Kacper Madej), Szymon Galikowski (65’ Kacper Sztuka) – Marcin Trojanowski (88’ Jędrzej Osowski), Adam Stefański (70' Jeremiasz Grela), Mateusz Koniuszy

Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki.

Proudly made by