Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – GKS Kowale 3:3 (2:2)

Remisem zakończył się również mecz drugiej drużyny Chojniczanki. Nasze rezerwy zremisowały 3:3 z GKS-em Kowale.

Wynik sobotniego spotkania może być dla nas niezadowalający. Jednak poza wynikiem nasze zadowolenie determinuje gra i rozwój indywidualny zawodników. Ten aspekt w sobotniej potyczce nas cieszy. Młodzi zawodnicy, którzy wchodzą na boiska IV ligowe pokazują iż rozwijają się prawidłowo. Nasza drużyna w każdym meczu chce wygrywać i grać ofensywnie. Taka gra pokazuje nam nad czym powinniśmy pracować. Jeżeli poprawimy reakcje po stracie piłki, to nasi przeciwnicy będą zdecydowanie mieli mniej sytuacji bramkowych – komentuje trener Michał Wirkus.

27. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA IIGKS KOWALE 3:3 (2:2)
1:0 – Maksymilian Boczek (7′)
2:0 – Maksymilian Boczek (15′ – asysta Szymon Zimnicki)
2:1 – Mateusz Golec (34′)
2:2 – Bartosz Polonis (40′)
2:3 – Szymon Rychłowski (51′)
3:3 – Marcin Trojanowski (56′ – z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Rafał Majtyka, Damian Byrtek, Tomasz LIpiński (45′ Mateusz Kołtonowski) – Filip Pawlak, Marcin Trojanowski, Jakub Żywicki (65′ Maciej Kiełkucki), Fabian Gawroński (57′ Jeremiasz Grela), Szymon Zimnicki – Maksymilian Boczek

W następnej kolejce rywalem rezerw Chojniczanki będzie MKS Władysławowo (sobota, 11:00 – Władysławowo).

Proudly made by