Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Grom Nowy Staw – Chojniczanka II 0:1

Rezerwy Chojniczanki po raz drugi (tylko, że tym razem w lidze) w krótkim odstępie czasu pokonały Grom Nowy Staw 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Marcin Trojanowski z rzutu karnego.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Zespół od pierwszej minuty realizował założenia naszych działań, które m.in. zakładały działania w obronie wysokiej. Już w pierwszej akcji wchodzimy w pole karne przeciwnika. Po strzeleniu bramki zawodnicy naszego zespołu dominują nadal na boisku. W drugiej połowie mecz się wyrównał, zarówno my jak i zespół gospodarzy miał swoje szanse. Cieszy ogrywanie młodych zawodników. Dzisiaj wyszło ich aż 8 od pierwszej minuty, średnia wieku wynosiła 21,09. Nie zawsze zawodnicy młodzi grają w sposób pragmatyczny, ale na pewno to droga, którą musimy podążać, aby dostarczać młodych zawodników z regionu do naszego pierwszego zespołu – komentuje trener Michał Wirkus.

32. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: GROM NOWY STAW – CHOJNICZANKA II 0:1
0:1 – Marcin Trojanowski (2′ – z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Mateusz Bartosiak, Szymon Zimnicki (70′ Jeremiasz Grela), Maciej Kiełkucki – Filip Pawlak, Rafał Majtyka, Konrad Formela (88′ Jakub Żywicki), Kacper Korczyc (88′ Mateusz Kołtonowski), Szymon Stróżyński, Marcin Trojanowski

Proudly made by