[REZERWY] Gryf Słupsk – Chojniczanka II 5:0

Dobiegł końca sezon 2022/23 w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. W ostatniej kolejce rezerwy Chojniczanki przegrały z Gryfem Słupsk 0:5. Drużyna trenera Michała Wirkusa zakończyła sezon na 5 miejscu w tabeli.

Mecz stał na wysokim poziomie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o gospodarzy. My mieliśmy swój plan na ten mecz, ale nie powiódł się. Wszystko legło w gruzach po utracie pierwszego gola. Musieliśmy przebudować sposób grania i myślenia. Niestety, rywal dzisiaj był wyraźnie lepszy. Na nasze usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że w składzie było trzech ogranych i doświadczonych zawodników, a pozostali to juniorzy. Taka jest filozofia klubu na drugi zespół, by przede wszystkim ogrywać młodych zawodników z Akademii, dać im szansę – komentował po spotkaniu trener Tomasz Orłowski.

38. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: GRYF SŁUPSK – CHOJNICZANKA II 5:0 (4:0)
1:0 – Patryk Dąbrowski (19′)
2:0 – Adam Świdroń (21′)
3:0 – Kacper Książkiewicz (26′)