Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Gryf Wejherowo – Chojniczanka II 1:2 (0:0)

Drugi zespół Chojniczanki pokonał na wyjeździe Gryfa Wejherowo 2:1, a decydujący o zwycięstwie gol padł w 93 minucie spotkania. Po rzucie rożnym do piłki dopadł Jakub Goliński, który ustalił wynik meczu. Była to szósta wygrana w sezonie, co pozwala aktualnie na pozycję wicelidera pomorskiej IV Ligi.

– Dzisiaj to charakter i tytaniczna praca każdego zawodnika pozwoliła zdobyć nam komplet punktów. Takie mecze i zwycięstwa bardzo cieszą. Zespół zostawił serce na boisku i za to został nagrodzony – komentował trener Michał Wirkus.

7. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: GRYF WEJHEROWO – CHOJNICZANKA II 1:2 (0:0)
Oskar Klessa (gol samobójczy) – gol samobójczy (50′), Jakub Goliński (93′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Szabłowski – Oskar Klessa, Rafał Majtyka, Jakub Goliński, Jakub Romanik (75′ Adam Wróblewski), Mateusz Meyer, Filip Pawlak, Jakub Żywicki, Kacper Skonieczny, Kacper Korczyc (82′ Kacper Madej), Czesław Raburski

Proudly made by