Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Gryf Wejherowo – Chojniczanka II 0:0

Bezbramkowym remisem zakończył się wyjazdowy mecz rezerw Chojniczanki z Gryfem Wejherowo.

Cieszy zaangażowanie i dostosowanie sposobu gry do warunków jakie panowały na boisku w Wejherowie. W trakcie całego spotkania trwała walka o każdą piłkę. Pomimo tak trudnych pod względem fizycznym warunków gry, mieliśmy momenty w których finalizowaliśmy atak po akcjach wielopodaniowych. Zespół Gryfa to dobrze przygotowany i poukładany zespół. Więcej sytuacji bramkowych mieli zawodnicy Gryfa, jednak my również mogliśmy zdobyć bramkę. Bardzo szybkie spotkanie, które mogło zakończyć się naszym zwycięstwem. Jednakże remis zdobyty na trudnym terenie musimy szanować – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

26. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: GRYF WEJHEROWO – CHOJNICZANKA II 0:0

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Damian Byrtek, Maciej Kiełkucki (45′ Maksymilian Boczek), Rafał Majtyka, Szymon Zimnicki, Mateusz Kołtonowski, Filip Pawlak, Marcin Trojanowski, Konrad Formela, Jeremiasz Grela

Rezerwy Chojniczanki zajmują 3 miejsce w tabeli pomorskiej IV Ligi. W następny weekend żółto-biało-czerwoni zagrają z GKS-em Kowale.

Proudly made by