Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Jaguar Gdańsk – Chojniczanka II 1:1 (0:1)

Rezerwy Chojniczanki zremisowały na wyjeździe z wiceliderem IV Ligi, Jaguarem Gdańsk 1:1. Gola dla Chojniczanki II strzelił Michał Marszałkiewicz z rzutu karnego podyktowanego po faulu na Jeremiaszu Greli.

 

Mecz, w którym nie do końca byliśmy w stanie przejąć kontrolę nad boiskiem. Coś, co udało nam się tydzień temu, gdzie praktycznie cały mecz rozegrany został pod nasze dyktando, dzisiaj nas zawiodło. Z perspektywy całego spotkania, remis należy uznać za sprawiedliwy wynik. Szkoda, że przy stanie 1-0 nie zdołaliśmy zabić meczu po jednym z ataków szybkich. Cieszy poprawa w grze defensywnej, a zwłaszcza w elementach nad którymi pracowaliśmy przygotowując się do pojedynku z wiceliderem. Wiedząc, że przeciwnik bardzo dużo dośrodkowuje i szuka sytuacji po bezpośrednich zagraniach w pole karne, udało nam się niwelować zagrożenie z tego wynikające – mówił po meczu trener Piotr Kieruzel.

19. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: JAGUAR GDAŃSK – CHOJNICZANKA II 1:1 (0:1)
0:1 – Michał Marszałkiewicz (22' – z rzutu karnego)
1:1 – Roman Zalov (89' – z rzutu karnego)

Chojniczanka II zagrała w składzie: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Jędrzej Osowski – Mateusz Koniuszy, Michał Marszałkiewicz, Szymon Galikowski, Marcin Trojanowski (85' Mateusz Kołtonowski) – Kacper Sztuka (46' Czesław Raburski), Konrad Formela, Jeremiasz Grela

Proudly made by