Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Jaguar Gdańsk – Chojniczanka II 2:1 (0:0)

Rezerwy Chojniczanki nie sprawiły w Gdańsku niespodzianki i przegrały z Jaguarem 2:1. Jedyną bramkę dla żółto-biało-czerwonych w tym spotkaniu zdobył Szymon Emche w 90 minucie.

5. kolejka IV Liga RWS Investment Group – grupa mistrzowska: Jaguar Gdańsk – Chojniczanka II 2:1 (0:0)
1:0 – Jarosław Kuźniarski (47′)
2:0 – Klaudiusz Filas (69′)
2:1 – Szymon Emche (90′)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski (46′ Jakub Banach) – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz – Karol Szopiński (70′ Mateusz Kołtonowski), Szymon Galikowski (46′ Kacper Madej), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Remiszka (46′ Czesław Raburski), Marcin Kurs (75′ Kacper Boniecki) – Jakub Ryś, Szymon Emche

Podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego po tej kolejce plasują się na ósmej pozycji w ligowej tabeli. Następne spotkanie już w środę 9 czerwca. O godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 nasza druga drużyna zmierzy się z Gryfem Słupsk.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Proudly made by