Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Jaguar Gdańsk – Chojniczanka II 2:3 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki pokonały na wyjeździe zespół Jaguara Gdańsk 3:2. Wynik otworzył Jeremiasz Grela. Dwa gole dołożył natomiast Mateusz Koniuszy.

Bardzo dobre zawody w wykonaniu naszego zespołu. Na uznanie zasługuje zwłaszcza druga połowa w naszym wykonaniu. Do przerwy mieliśmy kilka trudnych momentów, ze stratą bramki włącznie. Bramkę na 1-1 oddaliśmy przeciwnikowi sami, jednak było to konsekwencją sposobu, w jaki chcemy rozgrywać piłkę od tylu. Ryzykując sporo, co jakiś czas, podobny błąd może się przydarzyć. Naszym zadaniem jest doskonalenie tego elementu, aby takich sytuacji było jak najmniej. W drugiej części przejęliśmy kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi, pomogła zmiana ustawienia z 3-5-2 na 4-3-3. Dla całego zespołu należy się duży szacunek za podejście do meczu oraz za serducho pozostawione na boisku – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

14. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: JAGUAR GDAŃSK – CHOJNICZANKA II 2:3 (1:1)
0:1 – Jeremiasz Grela (4′)
1:1 – Marcel Mich (38′)
1:2 – Mateusz Koniuszy (64′ – asysta: Antoni Prałat)
1:3 – Mateusz Koniuszy (73′ – asysta: Adam Stefański)
2:3 – Marcin Pietrowski (90’)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Maciej Białczyk, Wojciech Błyszko, Jędrzej Osowski (61’ Mateusz Koniuszy) – Czesław Raburski, Szymon Galikowski, Adam Stefański, Konrad Formela, Mateusz Kołtonowski – Antoni Prałat (85’ Kacper Korczyc), Jeremiasz Grela

Proudly made by