[REZERWY] Jaguar Gdańsk – Chojniczanka II 4:0

Rezerwy Chojniczanki z Gdańska wróciły bez punktów. Nasz drugi zespół przegrał z Jaguarem Gdańsk 0:4. Chojniczanka II spadła na piąte miejsce w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi.

Wynik zdecydowanie nie oddaje wydarzeń boiskowych. Zespół gospodarzy wygrał spotkanie doświadczeniem i tym, że był skuteczny. My w całym meczu dobrze wyglądaliśmy na tle kandydata do awansu. Nic nie zmienimy, gdyż doświadczenia nie można nabyć z dnia na dzień, a nasi zawodnicy w każdym meczu je zdobywają. Ci, którzy wykorzystają je w odpowiedni sposób mają szansę na grę w lidze wyższej niż IV liga. A to jest nasz cel jako zespołu rezerw – komentował trener Michał Wirkus.

12. KOLEJKA POMORSKA IV LIGA: JAGUAR GDAŃSK – CHOJNICZANKA II 4:0 (2:0)
1:0 – Paweł Czychowski (10′)
2:0 – Janusz Surdykowski (26′)
3:0 – Przemysław Płotka (61′)