Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Jantar Ustka – Chojniczanka II 0:5 (0:1)

Rezerwy Chojniczanki wygrały z Jantarem Ustka 5:0 w meczu 22. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Po dwie bramki strzelił Kamil Mazek i Maksymilian Boczek, a jedno trafienie dorzucił Marcin Trojanowski.

Cały mecz był pod kontrolą naszego zespołu. W pierwszych 45 minutach mieliśmy swoje szanse, aby zdecydowanie prowadzić. Jednak pod bramką przeciwnika brakowało nam jakości w finalizacji. W drugiej połowie zaczęliśmy grać szybciej piłką. To skutkowało zdecydowaną już dominacją w poczynaniach boiskowych. Szybsza gra doprowadzała do wielu sytuacji bramkowych. Cieszymy się ze zwycięstwa oraz z gry na zero z tyłu – komentował trener Michał Wirkus.

22. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: JANTAR USTKA – CHOJNICZANKA II 0:5 (0:1)
0:1 – Kamil Mazek (17′, asysta: Szymon Zimnicki)
0:2 – Marcin Trojanowski (50′ – asysta: Czesław Raburski)
0:3 – Maksymilian Boczek (55′ – asysta: Czesław Raburski)
0:4 – Maksymilian Boczek (79′ – asysta: Tomasz Lipiński)
0:5 – Kamil Mazek (86′ – asysta: Mateusz Kołtonowski)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Szymon Zimnicki (77′ Tomasz Lipiński), Jędrzej Osowski (45′ Paweł Szapiel), Mateusz Bartosiak, Czesław Raburski, Rafał Majtyka, Jakub Żywicki (66′ Fabian Gawroński), Marcin Trojanowski (63′ Szymon Galikowski), Konrad Formela (85′ Mateusz Kołtonowski), Kamil Mazek, Maksymilian Boczek 

Drugi zespół Chojniczanki pozostaje wiceliderem rozgrywek pomorskiej IV Ligi. W następnej kolejce, podopieczni trenera Michała Wirkusa zmierzą się z Borowiakiem Czersk (sobota, 11:00 – Modrak).

Proudly made by