Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka II 1:1

Rezerwy Chojniczanki rozegrały bardzo ciekawy mecz sparingowy z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg. Zespół trenera Tomasza Pozorskiego zremisował z Kotwicą 1:1.

Szkoleniowiec naszej drugiej drużyny mógł w tym meczu skorzystać z trzech zawodników „jedynki” spoza kadry na pucharowy mecz z Zagłębiem oraz zawodników testowanych pod kątem wzmocnienia rezerw w rundzie wiosennej. Jedyną bramkę dla Chojniczanki II zdobył Tim Schopinski.

SPARING NR 4 (KOŁOBRZEG): KOTWICA KOŁOBRZEG – CHOJNICZANKA II 1:1
Bramki: Oskar Frygier – Tim Schopinski

CHOJNICZANKA: Banach – testowany 1, Szopiński, Gajda, Sacharuk – testowany 2 (46′ Kołtonowski), Czajkowski, testowany 3 (60′ Madej), Remiszka (60′ Raburski) – testowany 4 (46′ Galikowski), Czerwiński (46′ Schopinski)

Następny sparing zaplanowany jest na sobotę 13 lutego. Jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, rezerwy zagrają z Pogonią Łobżenica o godzinie 11:00 na Modraku.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by