Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] KP Starogard – Chojniczanka II 1:1 (0:1)

W środę mecz sparingowy rozegrała także druga drużyna Chojniczanki. Rezerwy zremisowały z trzecioligowym KP Starogard 1:1.

 

To był pozytywny sprawdzian z solidnym trzecioligowcem. Do przerwy pełna kontrola spotkania w naszym wykonaniu. Po zmianach w drugiej połowie obraz gry się wyrównał. Całościowo wynik trzeba uznać za sprawiedliwy. Cieszy fakt, że z wyżej notowanym przeciwnikiem byliśmy w stanie narzucić swoje warunki gry i kontrolować spotkanie – mówi trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

SPARING NR 5 (STAROGARD GDAŃSKI): KP STAROGARD – CHOJNICZANKA II 1:1 (0:1)
0:1 – Czesław Raburski (1')
1:1 – Miłosz Manuszewski (55')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Jędrzej Osowski (46' Krystian Ryfa) – Czesław Raburski, Szymon Galikowski (46' Maksymilian Nita), Michał Marszałkiewicz (46' Kacper Madej), Mateusz Kołtonowski, Mateusz Koniuszy (46' Mateusz Remiszka, 66' Filip Grabowski), zawodnik testowany (46' zawodnik testowany, 66' Sylwester Narloch), Jeremiasz Grela (46' Kacper Sztuka)

Proudly made by