Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Lechia II Gdańsk – Chojniczanka II 4:3 (3:0)

Sporo bramek padło w meczu rezerw Lechii i Chojniczanki. Zespół Lechii II Gdańsk prowadził do przerwy 3:0, a w drugiej połowie szybko dołożył jeszcze bramkę na 4:0. Chojniczanka II rzuciła się następnie do odrabiania strat. Dwie bramki zdobył Jeremiasz Grela, a jedno trafienie dołożył Marcin Trojanowski. Niestety, naszemu drugiemu zespołowi nie udało się już wyrównać i tym samym zakończyła się także seria pięciu ligowych spotkań bez porażki.

 

Zaczęliśmy w fatalny sposób co w 25 minucie skutkowało już wynikiem 3:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie wyszliśmy bardziej zdecydowani i dzięki naszej konsekwencji doprowadziliśmy do wyniku 4:3, przy którym mieliśmy jeszcze sytuacje aby wyrównać i wywieźć 1 punkt. Wynik nie jest satysfakcjonujący, jednak przebieg meczu pokazuje, że każdy przeciwnik jest w naszym zasięgu. Czekamy na kolejny mecz ligowy, aby móc odpowiedzieć na porażkę 3 punktami – mówił po meczu trener Piotr Ciołkowski.

11. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: LECHIA II GDAŃSK – CHOJNICZANKA II 4:3 (3:0)
1:0 – Łukasz Zjawiński (5')
2:0 – Miłosz Szczepański (10')
3:0 – Miłosz Szczepański (24')
4:0 – Miłosz Szczepański (51')
4:1 – Jeremiasz Grela (62')
4:2 – Jeremiasz Grela (73')
4:3 – Marcin Trojanowski (88')

LECHIA II: Antoni Mikułko – Dominik Majer, Wiktor Drzazga, Bartosz Brylowski, Mykola Musolitin, Jan Biegański, Jakub Kałuziński, Egzon Kryeziu (75' Ryszard Sumiński), Marco Terazzino (75' Marek Niewiadomski), Miłosz Szczepański (88' Mikołaj Pietrzak), Łukasz Zjawiński (46' Jakub Cieślicki)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Rafał Majtyka, Mateusz Bartosiak, Krystian Ryfa – Szymon Emche (46' Mateusz Kołtonowski), Paweł Czajkowski, Michał Marszałkiewicz, Kacper Madej (46' Jeremiasz Grela), Sebastian Olszewski (73' Czesław Raburski) – Kamil Orlik (88' Mateusz Remiszka), Marcin Trojanowski

W następnej kolejce rezerwy Chojniczanki zmierzą się z Bytovią Bytów. To spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 24 października o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Proudly made by