[REZERWY] Marcin Trojanowski i Rafał Majtyka przedłużają kontrakty

Rezerwy Chojniczanki rozpoczęły przygotowania do sezonu 2024/2025 na boiskach pomorskiej IV Ligi. Nowy sezon zaczynamy także ważną informacją w kontekście drugiego zespołu Chluby Grodu Tura. Rafał Majtyka i Marcin Trojanowski przedłużyli kontrakty z naszym klubem o kolejny rok.

Zarówno Majtyka, jak i Trojanowski to kluczowi zawodnicy drugiej drużyny. Ich obecność na boisku znacząco wpływa na grę całego zespołu, wnosząc nie tylko swoje umiejętności piłkarskie, ale także doświadczenie.

Rafał Majtyka reprezentował Chojniczankę w latach 2014-2017, gdy był zawodnikiem pierwszego zespołu. Do Chojnic wrócił w 2021 roku, by wzmocnić defensywę drugiej drużyny Chojniczanki.

Marcin Trojanowski grał w Chojniczance w latach 2010-2012. Na Mickiewicza 12 wrócił w 2020 roku. Wcześniej funkcjonował w strukturach pierwszego zespołu. Od sezonu 2022/2023 już na stałe został włączony do drugiego zespołu, gdzie też w ostatnim czasie był najskuteczniejszym zawodnikiem tej drużyny. W zakończonym niedawno sezonie Trojan jedenastokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Nowy sezon w pomorskiej IV Lidze zapowiada się więc bardzo obiecująco, a rezerwy Chojniczanki są gotowe do walki o jak najlepsze wyniki. Treningi, które już się rozpoczęły, mają na celu przygotowanie drużyny zarówno pod względem fizycznym, jak i taktycznym, aby zespół mógł stawić czoła wszystkim wyzwaniom nadchodzącego sezonu.