Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Mateusz Kaczmarek dołącza do Chojniczanki

Mateusz Kaczmarek wraca do Chojniczanki. Wychowanek naszego klubu, od sezonu 2023/24 ponownie będzie reprezentował barwy Chluby Grodu Tura i zasili szeregi drugiego zespołu. 26-letni pomocnik związał się z Chojniczanką rocznym kontraktem.

Ostatnie cztery lata spędziłem pod skrzydłami legendy Chojniczanki, Andrzeja Borowskiego w Gwieździe Karsin. Cieszę się, że mogę wrócić do swojego macierzystego klubu. Myślę, że to dla mnie najlepsza droga dla dalszego rozwoju jako zawodnik – mówi Mateusz Kaczmarek

Mateusz Kaczmarek swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Chojniczance. Zawodnikiem naszego klubu był do 2013 roku, po czym trafił do Lechii Gdańsk. Po półtora roku gry w Lechii, wrócił do Chojnic i w rundzie wiosennej sezonu 2014/15 był w pierwszym zespole Chojniczanki. Nie zadebiutował jednak na pierwszoligowych boiskach. Kolejnymi klubami Mateusza były Wierzyca Pelplin, Leśnik Manowo, Polonia Warszawa, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, a przez ostatnie cztery sezony reprezentował Gwiazdę Karsin.

Mateusz, witaj ponownie przy Mickiewicza 12!

Proudly made by