Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Miłosz Detmer zawodnikiem Chojniczanki

Jedną z nowych twarzy w drugim zespole Chojniczanki w sezonie 2023/24 jest Miłosz Detmer. 17-letni boczny obrońca związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Miłosz Detmer urodził się 15 października 2005 roku w Toruniu. Jest wychowankiem Elany Toruń. To właśnie tam przechodził przez wszystkie szczeble juniorskiej piłki aż do debiutu w pierwszym zespole. W ostatnich dwóch sezonach wywalczył z Elaną awans do IV i III Ligi. Jego nominalną pozycją jest bok obrony lub wahadło. Może zagrać zarówno na prawej jak i lewej stronie.

Detmer ma już za sobą debiut w oficjalnym meczu drugiej drużyny Chojniczanki. W ostatnim starciu z Gedanią II wpisał się również na listę strzelców.

Miłosz, witaj w Chojniczance.

Proudly made by