[REZERWY] MKP Szczecinek – Chojniczanka II 0:3 (0:1)

W czwartek rezerwy Chojniczanki rozegrały swój pierwszy test-mecz w okresie przygotowawczym do sezonu 2023/24. Przeciwnikiem naszej drugiej drużyny był przedstawiciel IV Ligi w województwie zachodniopomorskim – MKP Szczecinek. Podopieczni Michała Wirkusa wygrali 3:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Żywicki, a jedną bramkę zdobył Antoni Prałat. W spotkaniu sprawdzani byli także zawodnicy testowani. Mecz trwał 110 minut.

Organizacja gry jak na pierwszy sparing w mocno zrotowanym składzie osobowym może być zadowalająca. Zawodnicy realizowali założenia szczególnie jeżeli mówimy o reakcji po stracie piłki i rekacji po jej odbiorze. Cały czas będziemy nad tymi elementami mocno pracowali. Natomiast na tym etapie możemy być z tego zadowoleni – komentował szkoleniowiec drugiego zespołu.

SPARING NR 1 (SZCZECINEK): MKP SZCZECINEK – CHOJNICZANKA II 0:3 (0:1)
0:1 – Antoni Prałat (26′)
0:2 – Jakub Żywicki (73′)
0:3 – Jakub Żywicki (95′)