Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] MKS Władysławowo – Chojniczanka II 1:3

Rezerwy Chojniczanki zgarnęły komplet punktów we Władysławowie. Nasz drugi zespół pokonał miejscowy MKS 3:1 po golach Marcina Trojanowskiego, Adama Wróblewskiego i Mateusza Meyera.

Bardzo mocne 45 minut w naszym wykonaniu. Weszliśmy w mecz zgodnie z założeniami. Należy być zadowolonym z dynamiki i działań całego zespołu. Każdy z zawodników zagrał na bardzo dobrym poziomie. Dzisiaj dwóch zawodników z rocznika 2006 wyszło w pierwszej jedenastce i to napawa optymizmem, że dostają swoje szanse i je wykorzystują – komentował trener Michał Wirkus.

5. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: MKS WŁADYSŁAWOWO – CHOJNICZANKA II 1:3
Arkadiusz Proena – Marcin Trojanowski 4′, Adam Wróblewski 30′, Mateusz Meyer 33′

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak – Szymon Kornatowski, Oskar Klessa, Andrias Edmundsson (77′ Miłosz Detmer), Rafał Majtyka, Jakub Chudziak (55′ Kacper Madej), Jakub Romanik (55′ Mateusz Kaczmarek), Marcin Trojanowski, Mateusz Meyer, Adam Wróblewski (65′ Paweł Szapiel), Jakub Żywicki (55′ Mateusz Kołtonowski)

Proudly made by