Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: MKS Władysławowo – Chojniczanka II 2:0

Rezerwy Chojniczanki przegrały z MKS-em Władysławowo 2:0 w meczu 15. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Po tej kolejce żółto-biało-czerwoni zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli.

 

Nie zagraliśmy na 100%. Brakowało mobilności gdy byliśmy w ataku, natomiast w obronie było za mało sumienności w odbudowie ustawienia i asekuracji. Jeżeli ktoś wchodzi na boisko z myślą, że przed nim łatwy mecz i dopisał sobie już w głowie punkty, nie powinien nawet w nim uczestniczyć – komentuje trener Piotr Ciołkowski. 

15. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: MKS WŁADYSŁAWOWO – CHOJNICZANKA II 2:0
1:0 – Adam Pankiewicz (58')
2:0 – Kacper Dawidowski (63')

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz – Sebastian Olszewski, Szymon Galikowski, Mateusz Tomaszewski (66' Czesław Raburski), Marcin Trojanowski, Mateusz Kołtonowski (72' Piotr Kręcki)Jeremiasz Grela, Szymon Emche (77' Kacper Sztuka)

Przed rezerwami ostatnia kolejka w tym roku. W niedzielę 21 listopada o godzinie 11:00 Chojniczanka II zmierzy się z wiceliderem Gedanią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Proudly made by