[REZERWY] MKS Władysławowo – Chojniczanka II 2:1

Rezerwy Chojniczanki przegrały z MKS-em Władysławowo 1:2 w ostatnim meczu sezonu 2021/22 w rozgrywkach IV Ligi. Jedynego gola dla żółto-biało-czerwonych zdobył Jeremiasz Grela.

Podopieczni trenera Piotra Kieruzela zakończyli sezon na 11 miejscu. W 30 meczach zespół zdobył 41 punktów na które złożyło się 11 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek.
W grupie spadkowej Chojniczanka II zajęła najwyższą pozycję.

Mecz we Władysławowie to była okazja do kolejnych debiutów zawodników z Akademii Chojniczanki. Po raz pierwszy na boiskach IV Ligi zagrali Wiktor Kowalski i Hubert Pawłowski.

11. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: MKS WŁADYSŁAWOWO – CHOJNICZANKA II 2:1
0:1 – Jeremiasz Grela (3')
1:1 – Jakub Kryczka (8')
2:1 – Dominik Klecha (32')