Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] MKS Władysławowo – Chojniczanka II 2:0

Rezerwy Chojniczanki przegrały we Władysławowie z miejscowym MKS-em 0:2. Nasz drugi zespół nie wykorzystał rzutu karnego w drugiej połowie.

Mecz toczony w trudnych warunkach w których to my prowadziliśmy grę. Jednak brakowało nam zdecydowanych wejść w pole karne. To przeciwnik był od nas skuteczniejszy, po jednym z kontrataków uzyskał prowadzenie. Drugi błąd indywidualny i przegrywaliśmy do przerwy 0:2. Szkoda niestrzelonego karnego. W 61 minucie nasz kapitan (Marcin Trojanowski) pomylił się z 11 metra. Takie sytuację się zdarzają. Pomimo tego, dalej dążyliśmy do zdobycia bramki kontaktowej – komentuje Michał Wirkus, szkoleniowiec drugiej drużyny Chojniczanki.

28. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: MKS WŁADYSŁAWOWO – CHOJNICZANKA II 2:0 (2:0)
1:0 – Przemysław Srok (37′)
2:0 – Kacper Dawidowski (43′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Rafał Majtyka, Damian Byrtek, Maciej Kiełkucki (45′ Mateusz Kołtonowski) – Filip Pawlak, Marcin Trojanowski, Konrad Formela (87′ Paweł Szapiel) Maksymilian Boczek, Fabian Gawroński – Jeremiasz Grela (63′ Jakub Żywicki)

Rezerwy Chojniczanki utrzymują się na trzeciej pozycji w tabeli pomorskiej IV Ligi. W następnym meczu (środa, 14:00) zagrają na Modraku z Akademią Sportu Kolbudy.

Proudly made by