[REZERWY] Ogniwo Sopot – Chojniczanka II 0:1 (0:0)

Druga drużyna Chluby Grodu Tura z awansem do kolejnej rundy rozgrywek Pucharu Polski. Podopieczni trenera Michała Wirkusa po trudnym meczu zwyciężyli z A-Klasowym Ogniwem Sopot 1:0. Gola na wagę awansu zdobył w samej końcówce meczu Jakub Żywicki.

Mecz rozgrywany był w bardzo nietypowych warunkach, dlatego cieszy zaangażowanie i wola zwycięstwa naszego zespołu. Jesteśmy zadowoleni z wyniku i awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

CHOJNICZANKA II zagrała w składzie: Jakub Lepak – Oskar Klessa, Szymon Kornatowski (58′ Jakub Romanik), Rafał Majtyka, Mateusz Kołtonowski, Mateusz Meyer, Maciej Kiełkucki, Paweł Szapiel, Kacper Madej, (70′ Adam Wróblewski), Dominik Majer (70′ Marcin Trojanowski), Jakub Żywicki