Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Oskar Klessa dołącza do Chojniczanki

Oskar Klessa został nowym zawodnikiem Chojniczanki i dołączy do drugiego zespołu Chluby Grodu Tura. 19-letni środkowy obrońca związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o rok.

Nowy gracz w szeregach rezerw Chojniczanki urodził się 10 lutego 2004 roku w Czarnkowie. Pierwszym klubem Oskara byli Błękitni Wronki skąd trafił do FASE Szczecin. W 2020 roku wyleciał do Włoch, gdzie przez pół roku był zawodnikiem drużyny SPAL U-17. Następnie wrócił do FASE, jednak już od sezonu 2021/22 reprezentował barwy Lechii Gdańsk. W gdańskim klubie grał w IV-ligowych rezerwach oraz zespole Centralnej Ligi Juniorów.

Klessa trenuje z rezerwami Chojniczanki od początku przygotowań i grał już we wcześniejszych sparingach naszej drugiej drużyny.

Oskar, witamy w Chojniczance!

Proudly made by