Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Pogoń Lębork – Chojniczanka II 2:1

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Pogonią Lębork 1:2 w meczu 4. kolejki grupy spadkowej IV Ligi RWS Investment Group. Jedynego gola dla żółto-biało-czerwonych zdobył Mateusz Koniuszy.

 

Za nami najgorsze spotkanie od kiedy przejąłem zespół. Praktycznie ciężko wskazać pozytywny fragment meczu w naszym wykonaniu, poza ostatnimi 10 minutami. Nie potrafiliśmy przenieść gry na połowę przeciwnika i tam utrzymać się przy piłce. Był to zamknięty mecz, dla postronnego widza mało atrakcyjny do oglądania. Zabrakło nam doświadczenia, aby nie stracić w takim spotkaniu bramki. W przerwie widząc, że nasza gra nie jest taka jak sobie zakładaliśmy, dokonałem dwóch zmian z myślą o poprawie, jednakże one, jak i pozostałe, także nie wpłynęły na obraz meczu. Będzie to ciekawy materiał do analizy. Przed nami weekendowa pauza, mamy więc czas na poprawę kulejących aspektów – mówił po meczu trener Piotr Kieruzel.

4. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP GR. SPADKOWA: POGOŃ LĘBORK – CHOJNICZANKA II 2:1 (0:0)
1:0 – Marcin Kajca (60')
2:0 – Damian Wojda (71')
2:1 – Mateusz Koniuszy (93')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Krystian Ryfa, Bartłomiej Gajda – Mateusz Kołtonowski, Michał Marszałkiewicz (75’ Jędrzej Osowski), Szymon Galikowski (60’ Mateusz Koniuszy), Konrad Formela, Szymon Zimnicki (46’ Czesław Raburski) – Kacper Sztuka (46’ Adam Stefański), Jeremiasz Grela

Proudly made by