Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Pogoń Lębork – Chojniczanka II 2:2

Punkt rezerw Chojniczanki w meczu z Pogonią Lębork.

Po meczu jesteśmy zadowoleni z realizacji działań jakie zawodnicy wykonali w meczu z Pogonią Lębork. Dwa rady goniliśmy wynik, co pokazuje, że przyjechaliśmy wygrać mecz. Czujemy niedosyt z uwagi na sytuację oraz sposób w jaki zagraliśmy. Szanujemy ten punkt. Należy pamiętać, że zespół z Lęborka to doświadczony i silny zespół – komentował trener Michał Wirkus.

9. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: POGOŃ LĘBORK – CHOJNICZANKA II 2:2
1:0 – Damian Wojda (18′)
2:0 – Dawid Patelczyk (20′)
2:1 – gol samobójczy (47′)
2:2 – Firmino (70′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Szabłowski – Maciej Kiełkucki (46′ Jakub Chudziak), Jakub Goliński, Rafał Majtyka, Oskar Klessa (68′ Mateusz Kołtonowski), Kacper Skonieczny, Mateusz Meyer, Jakub Romanik (79′ Adam Wróblewski), Kacper Korczyc, Jakub Żywicki, Alef Firmino

W następnej kolejce drugi zespół Chojniczanki zagra z Akademią Sportu Kolbudy. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 w niedzielę 1 października o godzinie 11:00.

Proudly made by