Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Pogoń Lębork – Chojniczanka II 3:0 (2:0)

Bez punktów z Lęborka wróciła druga drużyna Chojniczanki. Nasze rezerwy przegrały z miejscową Pogonią 0:3.

Pierwsze 45 minut w naszym wykonaniu było bardzo słabe. Zbyt dużo podań było w poprzek oraz w tył. Wiedzieliśmy jakiego meczu możemy się spodziewać i taki też on był. Po jednej z dłuższych piłek zagranych przez obrońców Pogoni Lębork w boczne sektory tracimy bramkę. Drugą po rzucie rożnym. Dopiero po dwóch bramkach zespół zareagował. Druga połowa to już bardzo szybka i dobra gra naszego zespołu. Dwukrotnie o strzeleniu bramki decydowały centymetry. Z przebiegu drugiej połowy możemy być zadowoleni, reakcja zespołu była dobra. Niestety 45 minut dobrej gry to za mało, aby myśleć o zwycięstwie. Mam nadzieję iż będzie to dla nas lekcja, z której wyciągniemy wnioski jako zespół – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

24. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: POGOŃ LĘBORK – CHOJNICZANKA II 3:0 (2:0)
1:0 – Damian Wojda (13′)
2:0 – Błażej Siłkowski (31′)
3:0 – Damian Wojda (88′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Mateusz Bartosiak, Maciej Kiełkucki (75′ Fabian Gawroński), Rafał Majtyka, Szymon Zimnicki, Paweł Szapiel (45′ Mateusz Kołtonowski), Filip Pawlak, Marcin Trojanowski, Konrad Formela (62′ Jakub Żywicki), Maksymilian Boczek (86′ Szymon Galikowski)

Rezerwy Chojniczanki spadły po tej kolejce na trzecią pozycję w tabeli. W następnej kolejce żółto-biało-czerwoni zmierzą się z Wierzycą Pelplin (sobota, 8 kwietnia, 12:00 – Modrak).

Proudly made by