Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Pomezania Malbork – Chojniczanka II 3:0

Rezerwy Chojniczanki poniosły porażkę w Malborku. Nasz drugi zespół przegrał z miejscową Pomezanią 0:3 po trzech rzutach karnych. Po 16. serii gier zespół osunął się na dziesiątą lokatę w pomorskiej IV Lidze.

Bardzo dobra pierwsza połowa, niestety nie wykorzystujemy kilku dobrych sytuacji. Na drugą połowę wyszliśmy z takim  samym ofensywnym usposobieniem, jednak to gospodarze strzelają bramki, co się rzadko zdarza, po 3 rzutach karnych – komentował trener Michał Wirkus.

16. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: POMEZANIA MALBORK – CHOJNICZANKA II 3:0 (0:0)
1:0 – Tomasz Grabowski (52′ – z rzutu karnego)
2:0 – Adrian Włoch (64 ’ – z rzutu karnego)
3:0 – Konrad Nędza (78′ – z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak, Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski, Oskar Klessa, Ariel Borysiuk (70′ Adam Wróblewski), Jakub Romanik, Mateusz Kołtonowski, Maciej Kiełkucki (67′ Miłosz Detmer), Jakub Żywicki (82′ Igor Galiński), Marcin Trojanowski (73′ Kacper Madej), Mateusz Meyer (75′ Paweł Szapiel) 

Proudly made by